8:00 - 22:00

ساعات کاری : همه روزه

09149466991

تماس برای مشاوره رایگان
 

مشخصات ایزوگام استاندارد

پیمانکاری ایزوگام و آسفالت ارومیه > ایزوگام  > مشخصات ایزوگام استاندارد

مشخصات ایزوگام استاندارد

مشخصات ایزوگام استاندارد

مشخصات ایزوگام استاندارد از دغدغه های اکثر افراد است. ما در شرکت پیمانکاری ایزوگام و آسفالت ارومیه  سعی بر این داریم در این مطلب برخی از مشخصات ایزوگام استاندارد را برای شما شرح دهیم.معمولا ایزوگام بعد از اولین بارندگی کیفیت خود را نشان میدهد، اگر درز و راه نفوذ نداشته باشد معمولا تا چند سال دوام می آورد.
ایزوگام باکیفیت معمولا باید شرایط استاندارد ایران را اجرا کند. در این میان مقاومت و کارایی ایزوگام باید نسبت به هوای منطقه (گرما و سرما) مناسب باشد و مقاومت کافی را داشته باشد. از طرف دیگر طول عمر کافی را نیز داشته باشد و همچنین به لحاظ کششی مقاومت کافی را دارا باشد.

مدیر نمایندگی ایزوگام شرق مشهد نیز در این خصوص می‌گوید: اگر زیرسازی محل نصب ایزوگام مناسب باشد و از مصالح باکیفیت استفاده شده باشد و همچنین ایزوگام مورد نظر سوراخ نشود، این ایزوگام بالای ده سال عمر خواهد کرد و به خوبی در برابر رطوبت مقاومت خواهد کرد. وی با انتقاد از اینکه برخی شهروندان برای عایق‌کاری و اجرای ایزوگام ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌کنند، می‌گوید: نمایندگی‌های شرکت‌های معتبر تولید کننده ایزوگام گرچه خدمات گران‌تری ارائه می‌دهند اما آن‌ها به اصول خاصی توجه می‌کنند که در دوام ایزوگام و کارایی آن تاثیر بسزایی دارد.

در تولید ایزوگام استاندارد باید از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده شود به این معنا که از الیاف پلاستیک بازیافت شده استفاده نشود و ناخالصی نداشته باشد. همچنین این مواد پالایش شده باشد تا ایزوگام تولید شده به خوبی در برابر رطوبت مقاومت کند.

ضخامت ایزوگام مرغوب و استاندارد

در شرکت‌ های تولیدی ایزوگام، میزان قیر مهم ترین عامل در تعیین ضخامت لایه‌ های رطوبتی است. هر چند که تاًثیر کیفیت لایه تیشو، لایه‌ی پلی‌ استر و فویل آلومینیوم را نیز نمی توان نادیده گرفت. ضخامت لایه‌ ی رطوبتی زمانی استاندارد است که ۴ میلیمتر باشد. لایه‌ ی رطوبتی با ضخامتی کمتر از ۴ میلیمتر غیر استاندارد تلقی شده و کیفیت و دوام  کمتری دارد. عایقی هایی که ضخامتی کمتر از ۴ میلیمتر دارند برای به کار گیری  در برخی از محیط‌ های عایق‌ کاری همچون بام اماکن مناسب نیستند.

وزن استاندارد یک رول ایزوگام 

عایق رطوبتی استاندارد دارای وزن تقریبی ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم است. ایزوگام با وزن کمتر از ۴۰ کیلوگرم استاندارد نیست ولی متاسفانه برخی از شرکت‌های تولیدی ایزوگام با به کار گیری پودرهای مخصوص جهت بالا بردن وزن عایق به جای قیر ، از کیفیت آن کاسته و ایزوگام نامرغوب را روانه‌ی بازار فروش می‌کنند.

برای اجرای ایزوگام استاندارد ، استفاده از اکیپ ایزوگام کاران با تجربه ، اهمیت چشمگیری دارد. چسبیدن نقطه به نقطه عایق به سطح محیط (پشت‌بام ) و عدم باد کردگی آن در مقاومت و پایداری کیفیت ایزوگام برای طولانی مدت بسیار موثر است.

اگر برای نصب ایزوگام  خود نیاز به مشورت دارید ، شرکت پیمانکاری ایزوگام و آسفالت ارومیه آمادگی خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز، جهت بازدید و مشاوره رایگان و انجام خدمات عایق کاری و ایزولاسیون (ایزوگام)  اعلام می‎دارد.
جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

۰۹۱۴۹۴۶۶۹۹۱

۰۹۹۹۱۴۰۸۰۶۵

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید